תל חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר


Tel – Hai International Piano Master Classes, In Memory of Marina Bondarenko

5-23 באוגוסט 2007 במדרשת שדה בוקר

 

לפרטים ולמידע נוסף:

08-6532898 (בין 5-22 באוגוסט 2007)

050-2050547, בצלאל כהן

050-2050545, חנה סיון

 

 


תל חי כיתות אמן בינלאומיות, אתר התכנית

יום ראשון, 5 באוגוסט 2007

09:00-13:00  הגעה והתארגנות

17:00  פגישת מורים ותלמידים

20:30  קונצרט פתיחה חגיגי

תכנית הקונצרט:

Sophia Gubaidulina, Chaconne,  Agnieszka Ufniarz , Poland

J. S. Bach (Liszt), Prelude and Fugue for Organ in A minor, BWV 543,  Michal Teitler, Israel

R. Schumann, Novelette Op. 21 No. 8, Assaf Kleinman, Israel

F. Chopin, Ballade No. 1 in G minor, Op. 23, Anna Kavalerova, Russia 

F. Liszt, Rhapsodie espagnole, S 254, Nikolay Medvedev, Russia

S. Rachmaninov (Kraisler), "Muki Lubvi", S. Rachmaninov

 (Rimsky-Korsakov), "Flight of the Bumble Bee", Alexey Chuksin, Russia

   

    


יום שני, 6 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 כיתת אמן - אלון גולדשטיין

20:30  קונצרט משתתפי הקורס


יום שלישי, 7 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 כיתת אמן - חוזה ריברה

התכנית (יתכנו שינויים):

 D. Scarllati , Sonata in D Major K. 45

                      Aria in D minor K. 32                   

Sonata in D minor K. 553

                     Natalia Ruchkina, Russia

I. Albeniz , Iberia

            Fete-Dieu a Seville

Olga Popova, Russia   

 M. Ravel ,Pavane pour une infante défune

Kateryna Kulykova, Ukraine

20:30  קונצרט משתתפי הקורס

תכנית הקונצרט (יתכנו שינויים):

 W. A. Mozart , Variations in B-flat Major K. 500

    Jenya Antonova, Russia

A. Glazunov,  Sonata No. 1 in B-flat minor, Op. 74

      Nikolay Medvedev, Russia

E. Grieg, Ballade in G minor, Op. 24

   Camilla Koehnken, German

L. v. Beethoven, 

                                     Variations on a theme by Saliery (“Falstf

                                                                        in B-flat Major, WoO 73

   Alexei Chuxin , Russia

R. Schumann, Novellete Op. 21, No. 1

                                                                        Novellete Op. 21, No. 2

      Avinoam Shalev, Israel

C. Franck, Prélude, Choral and Fugue M. 21

      Asaf Kleinman, Israel

 

 


יום רביעי, 8 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 כיתת אמן - פרופ' י' לטיינר

 

20:30  קונצרט משתתפי הקורס

התכנית (יתכנו שינויים):

 

W. A. Mozart  Piano Sonata in B-flat Major, K. 281

          Allegro

          Andante amoroso

          Rondo-Allegro

      Asaf Shouval, Israel

 R. Schumann   3 Romanzen Op. 28

Amir-Himmel Nadav, Israel

  M. Ravel ,  Jeux D’eau

Pancho Vladigerov ,    Nocturne from Novelletes Op. 59

      Galya Kolorova, Bulgaria

-Intermission-

R. Schumann, Kreisleriana Op. 16

      Anna Kavalerova, Russia

 


יום חמישי, 9 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 כיתת אמן  - עמנואל קרסובסקי

L. v. Beethoven   Sonata No. 23 in F minor, Op. 57, “Appassionata”

       Lahav Shani, Israel

 

S. Prokofiev    Sonata No. 4 in C minor, Op. 29

       Maki Takeuchi, Japan/UK

20:30  קונצרט משתתפי הקורס (התכנית תתפרסם)


יום שישי, 10 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 תחרות היצירה הישראלית החדשה, "קינות", מאת מתן פורת

התחרות תתקיים באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

20:30  לא יתקיים קונצרט


שבת, 11 באוגוסט 2007

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

11:00  קונצרט

W. A. Mozart    Adagio in B minor, K. 540

            Nadav Herzka, Israel

 L. v. Beethoven   32 Variations in C minor, WoO 80

            Imri Talgam, Israel

S. Rachmaninoff    Prelude in G Major, Op. 32

                                                                Prelude in B Minor, Op.32

Prelude in B-flat Major, Op. 23

            Stanislav Jar, Moldova

 F. Chopin   Scherzo No. 3 in C-sharp Minor, Op. 39

           Assaf Kleinman, Israel

-Intermission-

 R. Schumann  Kreisleriana, Op. 16

Camilla Koehnken, Germany

 

16:00-18:30 כיתת אמן - דואו פסנתרים, סיון סילבר וגיל גרבורג 

התכנית:

 F. Poulenc  Concerto for 2 pianos in D Minor, FP 61           Fadi Deeb, Nizar Elcatar, Israel

 W. A. Mozart  Sonata for Two Pianos in Dajor, K. 448

   Andante

            Edwina Berry / Daniel Pickler, Australia

 W. A. Mozart    Sonata for Two Pianos in D Major, K. 448  Allegro molto

            Lestari Scholtes / Gwylim Janssens, Holland

20:30  קונצרט מיוחד לזכרה של פנינה זלצמן

התכנית:

        פ. שופן מזורקות   פנינה זלצמן (הקלטה)

)

            פ. שופן   2 מזורקות

            פ. ליסט  פיונרליס (הרמוניות פואטיות)   אלישע אבס

 

            פ. שופן   אנדנטה ספיאנטו וגרנד פולוניס ברילנטה  אופ. 22  ענבר רוטשילד

טשילד 

            מ. רוול   פוואן

            פ. שופן  בלדה מס. 4 בפה מינור, אופ. 52    יוני פרחי

 

               הקרנת סרט קצר על פנינה

 

              השמעת קטעי נגינה מוקלטים בנגינתה של פנינה


יום ראשון, 12 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

16:00-18:30 כיתת אמן - אלכסנדר תמיר 

התכנית:

F. Mendelssohn,  Variations serieuses, Op. 54

      Raviv Leibzirer, Israel

 M. Ravel,  La Valse (for 2 pianos

      Lestari Scholtes & Janssens Gwylim, The Netherlands

 

20:30  קונצרט משתתפי הקורס

התכנית:

L. v. Beethoven    Sonata No. 3 in C, Op. 2 No. 3

                                                                            Allegro con brio

                                                                            Adagio

                                                                            Scherzo: Allegro

                                     Allegro assai

       Vered Sorin, Israel 

M. Ravel   “Ondine” (from “Gaspard de la Nuit 

      Nizar Elcatar, Israel

D. Scarlatti  Sonata in E, K.531

                                                                        Sonata in G, K.455

 W. A. Mozart  Rondo in A minor, K. 511

R. Schumann  Toccata in C, Op. 7

       Maor Zur, Israel

-Intermission-

C. Debussy  Suite Bergamasque

    Prelude

    Menuet

    Clair de lune

    Passepied

       Olga Popova, Russia

R. Schumann  Papillons, Op. 2

       Galya Kolarova, Bulgaria


יום שני, 13 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

16:00-18:30 כיתת אמן - ויקטור דריביאנקו  

התכנית:

J. Brahms    Intermezzi Op. 76

          Sharon Prushansky, Israel

R. Schumann   Kinderszenen, Op. 15

    Anna Kavalerova, Russia

- Intermission -

A. Scriabin  

                  Sonata No. 9 in F, Op. 68 (“Black Mass

    Tal-Haim Samnon, Israel

 

20:30  קונצרט מוסיקה קאמרית - סונטות לכינור

התכנית:

L. v. Beethoven   Sonata for Violin and Piano in D, Op. 12 No. 1

   Allegro con brio

   Tema con variazoni

   Rondo. Allegro

            Vera Vaidman, Violin

            Daniel Kruglov, Piano

 

J. Brahms  Violin Sonata No. 3 in D minor, Op. 108

   Allegro

 Vera Vaidman, Violin

Anna Kavalerova, Piano

 

M. Ravel  Sonata for Violin & Piano No. 2 in G

                                                  Allegretto                   

                                                      Blues                    

                                                               Perpetuum Mobile                                                    

                              Vera Vaidman, Violin

            Galya Kolarova, Piano

- Intermission -

E. Grieg  Sonata for Violin and Piano No. 2 in G, Op. 13

               Lento Doloroso-Allegro Vivace

Sania Derevianko-Whitaker, Violin

Vered Sorin, Piano

 

 J. Brahms  Sonata for Violin No.1 in G, Op. 78

               Vivace ma non troppo    

             Adagio

   Allegro molto moderato

            Vera Vaidman, Violin

Agnieszka Ufniarz, Piano      


יום שלישי, 14 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

16:00-18:30 כיתת אמן - ג'רום רוז  

התכנית:

 L. v. Beethoven    Sonata No. 30 in E, Op. 109

            Andrei Licaret, Romania

 

 F. Chopin  Ballade No. 4 in F minor, Op. 52

Lahav Shani, Israel

 

 W. A. Mozart    Sonata in D Major, K. 311

Agnieszka Ufniarz, Poland

 

20:30  קונצרט משתתפי הקורס (התכנית תתפרסם)


יום רביעי, 15 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

16:00-18:30 כיתת אמן - פטר טאקאש 

התכנית:

 L. v. Beethoven     Sonata No. 26 in E-flat, Op. 81a, “Les Adieux”

            Magdalena Nasidlak, Poland/UK

 

M. Ravel    “Ondine” (from Gaspard de la Nuit

            Nizar Elkhater, Israel

 

J. Brahms     Intermezzi  Op. 118 (Nos. 1, 2, 3, 6

            Tal-Haim Samnon, Israel

 

20:30  קונצרט משתתפי הקורס - מרתון מוסיקה - מוקדש לתושבי המועצה האיזורית רמת נגב

התכנית: (לקבלת התכנית המעודכנת, כקובץ להורדה, גלול את הדף כלפי מטה)

א. סקרלטי          3 סונטות

    אירינה נסטרובה, רוסיה

           

פ. שופן             סונטה לפסנתר מס. 2

   קטרינה קוליקובה, רוסיה

 

פ. שופן              סונטה מס. 3

איישדניס גאוקצ'ן, טורקיה

     

ס. רחמנינוף        סונטה מס. 2

   נטליה רוצ'קינה, רוסיה

 

פ. מנדלסון         וריאציות רציניות

   ישי רובין, ישראל

 

א. סקריאבין       6 פרליודים, אופ. 13

   סופיה רובשקינה, רוסיה

 

ל. ו. בטהובן          2 פרקים מתוך הסונטה לכינור ופסנתר מס. 7

   ורה ויידמן, כינור

   נטליה רוצ'קינה, פסנתר

 

ר. שטראוס     סונטה לכינור ופסנתר

   סניה דרביאנקו, כינור

   מאור צור, פסנתר

 


תכנית מעודכנת וסופית של הקונצרט (באנגלית, קובץ וורד)

יום חמישי, 16 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

14:30-16:00 קונצרט צהריים מיוחד

התכנית:

Bach – Busoni          Chaconne from Partita for Violin No. 2 in D minor, BWV 1004

Terrence Marais, South Africa

 

L. v. Beethoven    Sonata No. 28 in A Major, Op. 101

 Allegretto ma non troppo

Vivace alla marcia

                                       Adagio, ma non troppo, con affetto – Tempo del primo pezzo – Allegro

        Maor Zur, Israel

- Intermission -

 F. Chopin     Ballade No. 4 in F minor, Op. 52

            Diana Bonair, Israel

 

M. Moussorgsky  Pictures at an Exhibition

                                                    Promenade-Gnome

                                                    Old Castle

                                                    Tuileries

                                                    Ox Cart

                                                    Ballet of the Chicks in their Shells

                                                    Samuel Goldberg and Schmuyle

    Promenade-Market Place in Limoges

    Catacombs

    Con mortius in lingua morta

    Hut on Fowl’s Leg

    The Great Gate of Kiev

            Daniel Strahilevitz, Israel

 

16:00-18:30 כיתת אמן - ניקולאי פטרוב  (התכנית תתפרסם)

20:30  האגודה למען החייל מצדיעה לחיילי צה"ל המוסיקאים המצטיינים, קונצרט החיילים 

התכנית:

J. S. Bach  Toccata in C minor BWV 911

    Lahav Shani

W. A. Mozart  Rondo in A minor, K. 511                          

    Zvika Vogel
J. Brahms  2 intermezzi Op. 118

                            A minor

    A major

  Tal-Haim Samnon

 B. Bartok   “Out of Doors” suite

    With Drums And Pipes

                                                                 The Night's Music

                                                                 The Chase

    Yotam Schwartz

 F. Chopin    Etude in C-sharp minor, Op. 10 No. 12 (“Revolutionary

    Evyatar Garzi        

 A. Scriabin   Etude in D-sharp minor, Op. 8 No. 12

    Daniel Kruglov
-         Intermission –
 
J. S. Bach     Prelude and Fugue in F-sharp minor (1st book)

G. Gershwin  Prelude in B-flat major, Op. 28

    Ido Shpitalnik

 F. Mendelssohn  Variations serieuses, Op. 54

    Raviv Leibzirer

 R. Schumann    Fantasiestücke, Op. 12

                                                                Des Abends

                                                                Aufschwung

                                                                Warum?

                                                                Grillen

    Yehuda Inbar

 C. Debussy   Preludes

                                                                “ondine”

                                                                “feux d’artifice”

    Sharon Prushansky

 F. Chopin  Ballade No. 1 in G minor, Op. 23

  Shir Semmel

 S. Prokofiev  Sonata No. 3 in A minor, Op. 28

    Michal Teitler


יום שישי, 17 באוגוסט 2007

תחרות הקונצ'רטו, שלב א'

לתרנית התחרות (שלב א') הקש כאן

התחרות  תתקיים באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

ביום שישי בערב לא יתקיים קונצרט


שבת, 18 באוגוסט 2007

כיתות האמן והתחרות יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

בבוקר יתקיים שלב הגמר - תחרות הקונצ'רטו

21:00 קונצרט משתתפי הקורס.

התכנית:

 

J. S. Bach                                                        Toccata No. 7 in E minor, BWV 914

            Or Re’em, Israel

 

R. Schumann                                                 Papillions, Op. 2

            Galya Kolarova, Bulgaria

 

R. Schumann                                                 Fantasiestücke, Op. 12

                                                                            Des Abends

                                                                            Aufschwung

                                                                            Warum?

                                                                            Grillen

            Assaf Shouval, Israel                                                   

 

F. Chopin                                                      Nocturne Op. 9 No. 1 in B minor

S. Rachmaninoff                                         Polka de V.R.           

            Polina Kulikova, Russia

 

M. Ravel                                                        Pavane Pour une Infante Defunte

Miroslav Skoryk                                           Burleska

            Kateryna Kulykova, Ukraine

 

- Intermission -

 

J. S. Bach                                                        Prelude and Fugue No. 5 in D, BWV 874

            Nadav Verbin, Israel

 

F. Chopin                                                       Barcarolle in F-sharp, Op. 60

            Michal Teitler, Israel

 

A. Scriabin                                                     Etude Op. 8 No. 12 in D-sharp minor: Patetico

            Yuval Kellner, Israel

 

S. Rachmaninoff                                              Prelude in B minor, Op. 32 No. 10 

                                                                        Prelude in G-sharp minor, Op. 32 No. 12

Moment Musical in E minor, Op. 16

            Alexei Chuksin, Russia

 

F. Schubert                                                     Wanderer-Fantasie, D. 760

     Allegro con fuoco ma non troppo

     Adagio

     Presto

     Allegro

            Andrei Gugnin, Russia


יום ראשון, 19 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00-18:30 סדנה: אליעזר אלפרט

הרסיטל יתקיים באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

20:30  רסיטל: ויקטור דריביאנקו וחוזה ריברה, לזכרה של מרינה בונדרנקו

התכנית: 

P. Antonio Soler

Concierto No. 4 for 2 pianos

   Afectuoso – Andante con Largo

   Minué

 

P. Antonio Soler

Concierto no. 6 for 2 pianos

   Allegro – Andante – Allegro – Andante

   Minué

 

W. A. Mozart

Fantasie in C minor K. 475 (additional 2nd piano by Grieg

 

W. A. Mozart

Sonata in C minor K. 457 (additional 2nd piano by Grieg

   Allegro molto

   Adagio molto

   Allegro assai

 

- Intermission -

 

P. Hindemith

Sonata for 2 pianos (1942)   Chimes: Maestoso

   Allegro

   Canon

   Recitative

   Fugue

 

 


יום שני, 20 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

16:00-18:30 כיתת אמן: תומר לב

התכנית:

 L. v. Beethoven       Sonata No. 31 in A-flat Major, Op. 110

          Shir Semmel, Israel

 F. Liszt       Mephisto Waltz

      

    Arnon Siev, Israel

20:30  קונצרט סדנת לידר (התכנית תתפרסם)


יום שלישי, 21 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

כיתות האמן והקונצרטים יתקיימו באודיטוריום אוואנס, המכון לחקר המדבר

14:30-16:00 קונצרט צהריים קצר

התכנית:

 

F. Chopin  Etude Op. 10 No. 8 in F Major

F. Liszt   Transcendental Etude No. 12, “Chasse neige”: Andante con moto    

            Jenya Antonova, Russia

 

F. Liszt   Cantique D'amour

            Adi Ben-Michael, Israel

 

L. Janácek  In the Mist

   Andante

   Molto Adagio

   Andantino

   Presto

Maki Takeuchi, Japan/UK

 

F. Liszt  Concert Etude No. 2 in F minor, “La Leggierezza

            Nizar Elkhater, Israel

 

 F. Chopin   Etude Op. 25 No. 7 in C-sharp minor

            Daniel Strahilevitz, Israel

 

 F. Liszt   Mephisto Waltz No. 1

            Sandra Sherkshnyte, Lithuania   

       

16:00-18:30 כיתת אמן: אלכסנדר מונדויאנטס (התכנית תתפרסם)

20:30  קונצרט דואו פסנתרים

התכנית:

G. Verdi / F.Liszt    Rigoletto

 I. Stravinsky   Circus Polka (for a young elephant

Tatiana Maximova & Yulia Balabanova, Russia

 

F. Poulenc   Sonata for two pianos in D minor, FP 8

Prelude (Modere)

Rustique (Naif et lent)

Final (Tres vite)

Edwina Berry & Daniel Pickler, Australia

 

F. Poulenc    Concerto for 2 pianos in D minor, FP 61

Allegro ma non troppo 

J. Brahms      Hungarian Dance for 4 Hands

Fadi Deeb & Nizar Elkhater, Israel

                         - Intermission -

I. Stravinsky    The Rite of Spring

(Arranged for two pianos by the composer)

Second Part: The Exalted Sacrific 

                                          Introduction

Mystic Circle of the Young Girls

The Naming and Honoring of the Chosen One

Evocation of the Ancestors

Ritual Action of the Ancestors

Sacrificial Dance (The Chosen One  

            Sharon Prushansky & Imri Talgam, Israel

 

Lutoslawski     Variations on a theme of Paganini, for two pianos

Lestari Scholtes & Gwylim Janssens, Holland     


יום רביעי, 22 באוגוסט 2007

09:00-13:00  שיעורים אישיים

16:00 קונצרט מיוחד - מחווה לשופן, בנגינת יוני פרחי

התכנית:

Polonaise No.1 in C-sharp minor, Op. 26, No. 1 

Scherzo No.1 in B minor, Op. 20 

Nocturne No. 2 in E flat major, Op. 9, No. 2 

Sonata No. 2 in B-flat minor, Op.35

 

Intermission

 

Nocturne No.13 in C minor, Op. 48, No.1 

Ballade no.1 in G minor, Op. 23 

Waltz in C-sharp minor, Op. 64, No. 2  

Ballade No. 3 in A-flat major, Op. 47 

Ballade No. 4 in F minor, Op. 52

 

19:00  קונצרט סיום במדרשת שדה בוקר

התכנית:

חלוקת תעודות השתתפות ופרסים למשתתפים

 

J. S. Bach-F. Busoni    Prelude and Fugue, BWV 532

            Andrey Gugnin, Russia

J. Brahms       2 intermezzi Op. 118

            Zvika Vogel, Israel

Matan Daniel Porat     “Elegies

                                                                In Memory of Pnina Salzman

Alexander Ponomarchuk, Russia

F. Chopin      Berceuse in D-flat Major, Op. 57

            Galya Kolarova, Bulgaria

H. M. Gorecki   4 Preludes Op. 1

Magdalena Nasidlak, Poland

F. Liszt      Hungarian Rhapsody No. 6 in D-flat Major

            Fadi Deeb, Israel

A. Lavignac  Galop-Marche, for 8 hands

            Sharon Prushansky, Michal Teitler, Lahav Shani, Oshri Segev - Israel

 


יום  חמישי, 23 באוגוסט 2007

20:30  קונצרט סיום חגיגי במוזיאון תל אביב (התכנית תתפרסם)

רכישת כרטיסים לקונצרט הסיום החגיגי : 09-9588568