מסדר זיהוי - והרי התוצאות

אם יש לכם זיהויים נוספים, או אם ברצונכם לחלוק על זיהויים שנעשו -  - שילחו הודעה לפורום, או שתוכלו לעשות שימוש בקובץ אקסל שדינה שלחה.

אפשר לשלוח תיקונים ותוספות - במייל אלי: hannah.boker@gmail.com

 

הזיהוי של דינה (קובץ אקסל)
הזיהוי של פנינה וארנון (קובץ אקסל)
שורה קדמית
שורה ראשונה
שורה שנייה
שורה שלישית
שורה רביעית
שורה חמישית
שורה שישית
שורה שביעית
שורה אחרונה (הכי גבוהה)
שורה קדמית
04 - אמנון שטרלינגר
05 - אלי פורמן ז"ל
06 -
07 - דוד אושר
08 - מאיר הפלר
09 - יוסף ריבק
010 - יעקב ליפא
011 - מרים (שרף) הראל
012 - ורד (סולומון) בשן
013 - יעל (לוי) קרטה
014 - חיה שמואלי (קלפפיש)
שורה ראשונה
11 - יוספה
12 -
13 - שולה (חריטון) פרדמן
14 - ברכה (גולדברג) אלחסיד
15 - מרים (גלמן) צור
16 - עלי קרמר
17 -
18 -
19 - חיים קפלן
110 - רחל (דוידוביץ') בן הדר
111 - תמר (גרינבוים) הופמן
112 - טובה (בז'יז'ינסקי) סלע
113 - אסתר (לב) ליפשיץ
114 - יעל (גרינפלד) זרחי
115 - דבורה שטייהרט
116 - חיה (וטנשטיין) מאיר
117 - תמר (מוהליבר) גנישר
118 - דליה (ירון) טוביס
שורה שנייה
21 - אירית גילינסקי
22 - שרית (שפירא) רביד
23 - דינה (חריטון) קרפ
25 - עליזה ויניצר ז"ל
26 - ארנון טל
27 - קלמן מוסקוביץ'
28 - אבי יפה
29 - מרדכי בראס
210 - בן ציון רובנפלד
211 - אירית (בן ארי) רם
212 - שלמה חלבני
213 - אמירה ויצר
214 - מיקי שלוסר
215 - אורי חוולס
216 - איטה (ברוייר) פורטנוי
217 - מירה רייזנר
218 - סימה (בנקר) ברוש
219 - עליזה (שוולבאום) ברוור
220 - נינה (רוזנפלד) ון מירופ
שורה שלישית
30 -
31 - שרה (ריינר) זיגמן
32 - שושנה (הוימן) לקט
33 - איריס (ברגר) זינדל
34 - עליזה (כץ) ענבר
35 - אירית (שטרנשיין) רפאלי
36 - עפרה (רומנו) רוזנברג
37 - שלמה דותן-דויטש
38 -
39 - עודד נתיבי
310 - מלכה נבון
311 -
312 - טליה חיים (זליג)
313 -
314 - רינה יחזקאל
315 -
316 - חיה זילברמן
317 -
318 - דליה גוטליב
שורה רביעית
41 - דפנה עבאדי
42 - רחל (גלבר) סלע
43 - אביבה (צייזלר) דרוגן
44 - עתניאל שור
45 - נתן לייזר ז"ל
46 - דב שמידט
47 - רפי עדני ז"ל
48 - דב הס
49 -
410 - פנחס חרובי
411 - עודד גלזר
412 - דורון קרמר
413 - צילה לוין
414 - דוד טובל
415 -אליעזר (קופלר) עמית
416 -
417 - מרים (שטוירמן) דנות
418 - חנה ליזרוביץ'
419 -
420 -
שורה חמישית
51 - דינה (שרמן) לצטר
52 - אמירה רינגר
53 - נעמי (ויימן) ורטיקובסקי
54 - אסתי שכטר
55 - אסתר (הראל) אופק
56 - לאה (רוטקר) גלבוע
57 - אמיר גורכובר
58 - מרדכי שפירא
59 - אלי שיפרון
510 - אהרון מרגל ז"ל
511 - יונתן לביא
512 - גבי לביד
513 - עמוס (טרכטנברויט) טלמור
513 -
514 - אבינעם קולודני
515 - גדי פאוקר
516 -
517 - רחל נוב (לוין)
518 - נורית (טקס) טלר
519 -
520 - שרה כתבן
שורה שישית
61 - רותי שרפשטיין
62 - חנה (שור) אורבך
63 - פנינה טל
64 - אסתר (קנובל) זלדמן
65 - שרה (בידר) רדין
66 -
67 - משה חבושי (בושי)
68 - בצלאל כהן
69 - רפי רטר
610 - יוסי כרובי
611 - שניר (ללונק) משה
612 -
613 - רן רבן
614 - אשי גבע (גיבגוט)
615 - שמעון טרגר
616 -
617 -
618 -
שורה שביעית
71 -
72 -
73 -
74 -
75 -
76 -
77 -
78 -
79 -
710 -
711 -
712 -
713 -
714 -
715 -
716 -
717 -
718 -
שורה אחרונה (הכי גבוהה)
81 - לאה (בירנבוים) גזית
82 -
83 -
84 -
85 -
85 -
87 -
88 -
89 -
810 -
811 -
812 -
813 -
814 -
815 -