על האתר:
אתר "לומדים נגב" מביא לגולש מבחר של פעילויות לימודית מקוונות המבוססות בעיקר על המידע המצוי ב"מאגרי המידע נגב" הנמצאים באתר של מדרשת שדה בוקר. פעילויות אלה מיועדות לתלמידים בגילאים שונים, השולטים שליטה בסיסית במיומנויות הגלישה באינטרנט.
מוזמנים להיענות לאתגר שהצבנו ולשלוח לנו תשובות לשאלות ששאלנו באתר: תלמידי בתי ספר הלומדים גיאוגרפיה, מולדת, היסטוריה, ידיעת הארץ או מחשבים; תלמידים המתרגלים נושאי לימוד עיוניים או מתרגלים שליטה במיומנויות מחשב ואינטרנט; אלה המתכוננים לסיורים בנגב ומתעניינים המעונינים להכיר פרקים בהיסטוריה או בגיאוגרפיה של הנגב.
כל פעילות מותאמת לשכבת גיל מסוימת ומלווה בהסבר ובהדרכה, וגם בהפניה למקורות מידע. את הפתרונות והתשובות שלכם לפעילויות – אנא שילחו אלינו ואנו נשלח בדואר אלקטרוני חוזר משוב.
טוב יעשה מורה המביא את תלמידיו לפעילות מרוכזת (כיתתית) באתר – אם ישיב בעצמו על השאלות קודם לכן, יבחן את ההתאמה של הפעילות לתלמידיו ויחליט על סוג העזרה וההדרכה הנחוצה להם.
אנו נשמח להגיש לכם הדרכה נוספת או עזרה בשימוש בפעילויות אלה וכן נשמח גם לעזור לכם לפתח פעילויות נוספות על בסיס רעיונות שלכם.
מידי פעם נכריז על פעילויות מיוחדות – בהזדמנויות אלה הפעילויות ילוו בהנחיה ובמשוב בו זמניים וכן – יוצעו פרסים לפותרים המצטיינים.
אתר זה נבנה על ידי צוות המרכז לפיתוח תכניות חינוכיות במדרשת שדה בוקר, בתמיכה של הפיקוח על הוראת המחשבים במחוז דרום באמצעות המפקחת הגב' צביה שמוקלר.

האתר בנוי על גבי מערכת "מעוף" מבית "מגוו אפקט", ונתמך על ידי צוות "מגוון אפקט".

אתר זה יתעדכן מידי פעם ויתווספו אליו פעילויות נוספות. אנו מזמינים אתכם הגולשים לשלוח אלינו את הצעותיכם וכן חומרים, שאלות, תמונות ועוד ואנו נשמח לשלב אותם באתר.


לפרטים פנו אלינו:
באמצעות הפורום
בדואר אלקטרוני
בטלפון 08-6532897