משהו כללי על המחנה הרביעי
מיומנו של מדריך מחנה קיץ
בוקר...בואו נראה לא שמרתי הלילה, איזה באסה צריך לקום מוקדם להשכמה (למה החדרים כל כך רחוקים מאיפה שאני גרה?!). השמש הנמוכה שזרחה לא מזמן ישר בפרצוף שלי...עוד כמה צעדים...הגעתי לחדרים. דלת ראשונה דפיקה קצרה...אין תשובה. עוד פעם דפיקה יותר חזקה וארוכה...אין תשובה (נו שיתעוררו כבר!) בוקר טוב!!!!! "מי זה?" (מה מי זה עכשיו? שיתעוררו כבר) האצבעות כבר כואבות...צעדים נשמעים בחדר. הדלת נפתחת בחריקה..."בוקר טוב תביאו כובע נעלים ומים ובעשרה לשמונה להיות בחוץ!" ככה עוד דלת ועוד דלת מה שנדמה שנמשך שעות.
עשרה לשמונה הגיע סוף סוף...מסתכלת לצדדים הרחבה שקטה ושוממה...אבל לא אמרתי להיות בעשרה לשמונה בחוץ????"צאו החוצה כבר עוד שניה שמונה"...שני ילדים כאילו עושים טובה שהם יוצאים. שמונה מזמן עבר יאללה חבר'ה אוכלים!
הולכים לטייל
יאללה יוצאים לטייל (איזה כיף!) מסדר מים! "יש כאן עוד מישהו שאין לו מים?" (כולם כצפוי לא מודים)"טוב פתחו ת'תקים אני רוצה לראות בקבוק של ליטר וחצי מים לכל אחד" עוברת תיק תיק (50 ילד זה לא הולך ברגל)ולתהדמתי (או שלא, כבר התרגלתי)אני מוצאת שם בקבוקי חצי ליטר ועוד ריקים!!!(נבלות! מה לא ברור שזה הגוף שלכם לא שלי...הרי אמרתי שהגוף שלנו בנוי מ70% מים ובלה בלה בלה בלה...(בבקשה חברים תחסכו ממני את ההסברים הארוכים:)).
יוצאים לטיול. הנהג מתעצבן שאיחרנו (כרגיל) ויוצאים לדרך! דלת האוטובוס נפתחת -קשה להישאר אדישים למשב הרוח החמה שנכנס לאוטובוס (מה שלוש שעות בחום הזה? מי המטורף שחשב על הרעיון הלא שפוי הזה? לא נרגעים עד שחוזרים אל המזגן...
השקטה....
מה? כאליו לא מספיק? להיות איתם כל היום? ועכשיו גם לא לישון בגללם? 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 אחד עשרה עכשיו!!!! כולם לחדרים! ופתאום כולם מתחילים להתרוצץ לעבור מחדר לחדר " שכחתי את הנעלים בחדר של הבנות" אומר יפתח וממהר לרוץ.בחדר 18 אני מוצאת את תמיר שרוע על אחת המיטות (בואו נגיד שזה לא היה החדר שלו או של אחרים בני מינו) יאללה עופו עופו לחדרים! ולא נדבר על התורים לקולר פתאום באחד עשרה (מי ישמע פתאום כולם צמאים! למה הם לא צמאים במשך היום ואז כואב להם הראש למה?).סוף כל סוף כולם הואילו בטובם להיכנס לחדרים. ואז זה הזמן לפרוס משהו רך על השולחן או החומה ולהתעפץ...הדקות עוברות לאט לאט...נדמה שהזמן עצר. (אוף למה להתנהג כמו ילדות קטנות ולצאת מהחדרים? תנו לישון קצת זה לא מצחיק!)השעה אחת הגיעה. הללויה! אפשר לגרור את רגלינו אל עבר המיטה! עכשיו זה תור המאבטחים
בבוקר אני אקום ואשמע את מאורעות הלילה שעבר. איך ברגע שהלכתי כולכם יצאתם מהחדרים ולא עצמתם עין כל הלילה ואני לא רוצה לדעת מה קרה..."בוקר טוב!!!!! השכמה!!!!!!!!!"(יום חדש הגיע)
אוהבת בר