מה עשינו במחנה מאת נוי רותם וניב!!
יום ראשון!!
הגענו למחנה בסביבות השעה 10:30 עשו לנו שיחת פתיחה באולם המבורג נתנו לנו מפתחות לחדרים פרקנו את הציוד וקדימה מארגנים את כולם ועושים הכרות של שני הקבוצות אנחנו הקבוצה השולטת של רותם ואיתן עשינו הכרות מעניינת מאוד בה שאלו אותנו איזה דמות מצויירת היינו רוצים להיות היה מצחיק!! אבל כייף
אח"כ אכלנו ארוחת צהריים ראשונה במחנה {לידיעתכם האוכל לא משהו} ומייד אחריה נסענו לטיול אופניים מפרך לצריף בן גוריון כולם התעייפו והתבאסו כאשר היינו צריכים לחזור אבל בצריף היה כייף מאוד ונתנו לנו להסתובב בצריף ולעשות תשבץ מעניין על חייו וביתו של ראש הממשלה הראשון דוד בן גוריון.
כאשר חזרנו מהטיול היינו עייפים אך מרוצים כולם הלכו ישר לארוחת ערב וכבר ציפו בקוצר רוח לגמור אותה מפני שאח"כ היה קומזיץ מטורף שכלל פיתות ותה על המדורה היה כייף מאוד וסיפרו לנו סיפור קצת מפחיד על חווארה מנחל חברים! מייד אח"כ כולם הלכו לחדרים וב-11 כיבוי אורות להתראות!!
יום שני!!
ב7:00 השקמה כולם עדיין עייפים ומסרבים לקום לאחר שיכנוע קל של המדריכים כולם קמים מתארגנים ונפגשים בכניסה לחדרים כולם ביחד לארוחת בוקר הולכים ואוכלים את האוכל מהר מאוד. לאחר סיום ארוחת הבוקר עלינו לאוטובוס ונסענו אחורה בזמן לעיר הנבטית עבדת שמה בכל מקום בו עצרנו הפתיעו אותנו המדריכים בהצגה מצחיקה ומעניינת על על הנבטים והרומאים היה כייף מאודד שווה לבקר שם!!
אח"כ הלכנו לאחוזת הקבר של בן גוריון ואשתו פולה היה חם מאוד לכן הלכנו משם למקום מוצל ודיברנו שם על אשר היה ולמה בחר בן גוריון להיקבר שם. משם כולם רעבים הולכים לארוחת צהריים בחדר האוכל ואחרייה לבריכה!! {אלא מה?} שמה כולם משתגעים מתפרעים ונהנים. עייפים מאוד אנחנו יוצאים משם להרצאה על הנשרים רק מתחילה ההרצאה וכולם נרדמים על הכיסאות נגמרת ההרצאה כולם מתעוררים ומספרים שהיה כייף מאוד. כולם חצי רדומים הולכים משם לפעילות O.D.T שהעירה את כולם היה כייף מאוד!! משם לארוחת ערב ואז... ערב עטלפים עם יובל הדר שבו שמענו את העטלפים בעזרת גלאי מיוחד. ומשם לחדרים...
כיבוי אורות ולהתראות..
יום שלישי!!!
את היום השלישי התחלנו כמו תמיד בארוחת בוקר!! משם, נסענו לניסוי החי במעיין בעין מור ומשם לטיול רגלי מעייף מאוד בו עלינו על הר!!! אח"כ הלכנו לארוחת צהריים ו-שעה וחצי חופשיים. ב-16:15 נסענו לספינת המדבר שם היה אירוח וחאפלה בדואית באוהל בדואי מסורתיולאחר מכן, הייתה פעילות אהבה בטבע. הלילה ירד וכולנו מופתעים ומתרגשים לקראת חיפוש העקרבים. מצאנו המון עקרבים במנורת אולטרה סגול, היה מפחיד אך מהנה!! אח"כ חזרנו למדרשה עייפים מאוד!!!
יום רביעי!!
כמו תמיד קמנו בבוקר לחדר האוכל אי אפשר לפספס את זה כי כולם רעביםם .. ואח"כ נסענו ברכב ספארי לבקעת צין שם ראינו חפירות של נבטים ואחרי זה הלכנו לבקעת צין שמה נתנו לנו להיתרחץ במימו של המעיןן עין עקב .. אבל היתבאסנו קצת שלא נתנו לנו לקפוץ הרבה {אולי קצת בסוף..} ואז הלכנו לארוחת צהריים שמה נוי מצאה תולעת במרק .. {איכסס} ואז הלכנו לבריכה שאף אחד לא ויתר על זה .. אחרי זה הלכנו הלכנו לביקור בנחשייה ומייד אח"כ לשיעור מחשבים {אנחנו כאן עכשיו חח..} ואזז.. נילך לארוחת ערב ומייד אח"כ מסיבת הלילה האחרון במחנה דיסקו!!
כיבוי אורות ולהתראות!
יום חמישי!!
סוריי אנחנו לא יודעים מה יהיה כי לא הגענו עליוו אבל אנחנו מקוות שיהיה כייף להתראותת!!!