מעללי היום השני למחנה D:
חוויות וכאלה.
היום השני היה ללא ספק אחד הימים המשעשעים והעמוסים יותר .

אחרי לילה עם שעות שינה ספורות בלבד ( ככה זה כשמתלהבים מהחדר כ"כ עד ששוכחים לישון ) , בנות חדר 7 התעוררו בשעה רבע לשבע מבלי לדעת לאן מועדות פניהן ...

 

ארוחת הבוקר

אחרי שהתלבשנו בצורה מתאימה לרכיבה על אופניים ,הלכנו לאגור קלוריות ( לצרכי שריפה תוך כדי רכיבה ) . ישבנו סביב שולחן עגול מבלי להכיר את רוב היושבים . אט אט התפתחו שיחות ואפילו הספקנו להכיר את השמות שלהם ומה הם שונאים לאכול x)

 

טיול אופניים

הדבר הכי מתיש , ארוך , מייאש ומחטב שקרה במחנה הזה . אחרי שקיבלנו הדרכה קצרה על הרכיבה , חבשנו את הקסדות , בחרנו את האופניים שילוו אותנו לטיול זה , ויצאנו לדרך . יצאנו מהמדרשה לשביל סלול שהתחלף בהדרגה בשבילים עתירי אבנים . נסענו לאורך המסלול, ועצרנו על יד גבעה, שעליה עלינו כדי לצפות בעופות דורסים . שם קיבלנו גם הסבר קצר שזכה להרחבה בהמשך , בהרצאה על עופות דורסים .

 

בריכה

ואאאאאאאאאאאאאאאאאאאע *^* . כמה חיכינו לרגע המיוחל הזה שכולם יחשפו את שומניהם ויצללו למים קרים שירגיעו את תחושת החום . בגדול - המון מלחמות מים , ארטיקים מושימושלמים והרבה כיף | ותמונות | . כן ירבו ימים כאלה :)

 

טיול לנחל קרקש

בסביבות השעה ארבע וחצי , כשהחום נרגע , יצאנו לנחל קרקש . במשך שלוש שעות צעדנו בעליות , ירידות תלולות וצפינו באמיר אוכל צמחים וצובע את ניצן בירוק וקרם הגנה ומלביש אותו בגופייה . שירגיש כמו צמח מדברי :) .

בניגוד לטיול האופניים , הטיול היה מתיש פחות בגלל שהחום התחלף במשב רוח נעים .

 

ערב עטלפים

צעדנו בחשיכה , לאור המוני כוכבים, לעבר קברו של דוד בן-גוריון . מיד הבחנו בעטלפים קטנים שעפו מעלינו מדי פעם . יובל הדר , הרצה לנו על העטלפים : סוגי עטלפים , התרומה שלהם לאדם וכן הלאה . לאחר מכן , שמענו באמצעות גלאי מיוחד צלילים שהעטלפים משמיעים ונמצאים בתדרים שאוזן רגילה לא יכולה לשמוע .