טיול פורים לצפון- חנב"ז 2007
טיול פורים לצפון --------- היה ירוק
נפגשנו בראש פינה 21 חבר'ה ביום שישי בצהריים. עשינו שיחת פתיחה על הדשא ליד הכיכר שם. היה הזוי קצת. הרבה רעש של מכוניות ואוטובוסים אבל היה נחמד. הכרנו כמה חבר'ה חדשים שהצטרפו. עלינו על האוטובוס לצפת, ירדנו שם והתחלנו לעלות ליער בירייה.
הגענו ליער ומהפסגה נפרשה תחתיינו תצפית מדהימה על כל עמק החולה וגם על קיבוץ גונן המדהים  ירדנו משם לעין נבורייה ושם תום (שהיתה ועדת אוכל ) הוציאה שקית מלאה פיתות טריות טריות. ושני מגשים של חומוס מעולה מערב'ה. ווווווווואאאאאאאאווווווווו
זה היה מדהים. אין מילים לתאר את זה בכלל.
שיחקנו ווה נחמד וגדול. משם הלכנו לחירבה של בית כנסת עתיק שנקרא..
המשכנו עוד קצת לטייל והגענו לאיזה קרחת יער ששם התמקמנו ללינה. מדורה... בישולים.
אבא של רותם ורועי הגיע עם אספקה חדשה של מים.
אכלנו להנאתנו ואז........פעילות ערב בנושא פורים. איך אפשר להעביר את ערב חג פורים מבלי קצת להתחפש ולשיר את שירי החג?
אז רותם ולוטן המדריכים חילקו מסיכות ושירונים והיה שמח.
אחר כך שיחקנו כמה משחקים שבהם החבר'ה היו צריכים להמחיז קטעים ממגילת אסתר בסגנונות שונים. כמה חבר'ה נתנו שם ביצועי משחק לא רעים בכלל.
בלילה היה מאוד מאוד קר. כנראה שגם החורף בצפון הוא מצמרר. עשינו שמירות בלילה.
בוקר של יום חדש. יוצאים לדרך. חשוב להדגיש שלוטן הביא לטיול את חבר שלו - דרור שהיה מדריך בביס"ש אלון תבור והוא הסביר לנו במהלך הטיול כל מיני דברים מעניינים וזה ממש הוסיף. אז איפה טיילנו? עלינו דרך מושב דלתון לתצפית מדהימה מהר...
ומשם המשכנו להר ולנחל חצור שאותו חצינו ומשם המשכנו למערת עלמה. (שלא נכנסנו אליה). אך אכלנו ארוחת צהריים ססגונית וטעימה ליד הפתח של המערה. משם המשכנו לחרבת מרות - בית כנסת עתיק ויפייפה שנשמר ממש טוב. החבר'ה נכנסו עם לוטק לתוך המנהרות מתחת לבית כנסת והם מצאו שם סלמנדרות.
זהו משם התחלנו לרדת לכיוון מושב שדה אליעזר. שיחת סיכום לטיול מצויין. המווון צ'ופארים.
ומהר מהר לאוטובוס הביתה.
זהו עוד טיול מוצלח עבר לו. מה הטיול הבא?