טיול חנב"ז לדורותיו 2005
הטיול ששבר את כל השיאים
הטיול התקיים בשישי-שבת 3-4/6 והיה טיול מאוד מוצלח.
התכנסנו בשדה בוקר ביום שישי אחרי הצהרים והמון פרצופים ישנים וחדשים פגשו אחד את השני.
השמחה היתה רבה, אחרי הכל נפגשנו קרוב ל-50 איש, ואחרי שארזנו את כל הציוד, והיה הרבה ציוד להזכירכם, עלינו על הרכב ספארי והג'יפים בדרכנו להר הנגב הגבוה. מפגש נחל דורבן-עקרב.
הנסיעה היתה מהנה, ראינו בדרך עדר של פראים והיה נוף מרגיע ושקט.
השקט נשבר כאשר הרכב ספארי שבו נסענו החל לגלוש לתוך ערוץ שהתחתר והוטה על צידו בזווית חדה. כמובן שכולנו ירדנו מהרכב והנהג העצבני רק רצה לחזור לכביש אז עזרנו קצת וכמובן שלא התייאשנו, בנינו חומה והרכב יצא. המשכנו ברגל, שום דבר לא עצר בעדנו.
הערב
הגענו לחניון ושם הערב התחלק לשלוש. בהתחלה עשינו סבב שמות והעברנו הרבה חוויות מן העבר תוך כדי. וכשהגיע הזמן להכין אוכל גילינו שכל התיקים על הג'יפ שעדין לא הגיע, החלטנו בינתיים להכין תה וקפה לסיפתח.
ישבנו ודיברנו ואז הגיע הג'יפ. פרקנו את המזרונים וכל הציוד והתחלנו לחתוך את הירקות ולבשל. כולנו עמלנו קשה ולבסוף יצאה לנו ארוחה לתפארת.
ואז התחיל החלק השלישי שבו הכנו מצגת שירים לזכרו של אייל מבעוד מועד והקרנו אותה על מסך. הדבר הפתיע מאוד את כולם, לראשונה נצפה מחשב נייד וברקו בטיולי החנב"ז.
כל האירוע נמשך עד השעות הקטנות של הלילה וכולם נפלו בסוף בשינה עמוקה.
היום למחרת
השכמנו לקום בשש וחצי בבוקר, התארגנו ויצאנו לדרך.
טיפסנו על מצודת גזרון והלכנו לאורך הרכס כשמשני צידנו תצפית מדהימה לעבר הר הנגב הגבוה מכל צדדיו.
עצרנו באוכף יפה ושם פרסנו ארוחת בוקר מושקעת.
המשכנו במסלולנו לעבר מאגורת כביר, מקווים שנזכה לראות מים.
התחיל להיות מאוד חם והמרחק בין האנשים הלך והתארך. לבסוף אחרי הליכה בנקבים יפים הגענו למאגורה ולשימחתנו גילינו שם מים והרבה. כמובן שהתרחצנו שם והיה מרענן.
המשכנו מהמאגורה לכיוון היעד הבא שלנו - בור חמת. אותו בור שעבדנו בו בקיץ שעבר. עכשיו הוא היה במבחן, האם יהיו בו מים גם ביוני למרות שהוא בור פתוח?
באמצע הדרך עצרנו מתחת לאלה אטלנטית יפה ואכלנו ארוחת צהרים משובחת. המשכנו במעלה הוואדי והגענו לנחל ניצנה ולכביש, בדרך גיליתי שני בורות מים שלא ידעתי עליהם.
הגענו לבור חמת ולשימחתנו הוא היה מלא. המים היו נעימים ומרעננים וללא ספק סיימו את הטיול בצורה הכי טובה שיכלה להיות.
הסיכום...
בסוף הטיול ליד בור חמת עשינו שיחת סיכום כבכל טיול והיה מאוד מרגש,שמחתי שהרבה חברה הגיעו ושהחוג עד היום מאוד משמעותי בשבילם. מאוד שמחתי שהגיעו חברה מהחוג למרות הבחינות של סוף שנה.
לסיכום כמו שדקס אומר, היה יופי יופי...
נתראה בשנה הבאה.
ומה בהמשך?
טיול פרידה מבוגרים הולך להיות ב- 7-9/7/05 כלומר מיום חמישי בלילה עד מוצ"ש.
בוגרים, פנו את השבת! חברה בחוג, זה הזמן להכין משהו לבוגרים(משימות, תרגילים, הפתעות ומתנות).