טיול סוכות 05... חוזרים לבקעת צין
שקיעה בבקעת צין
לפני שמתחילים
למרות הסערה והמשבר שעוברים בימים אלו על החנש"מ (פטירת המכתב) יצא בסוכות טיול לתפארת. חזרנו לנופי בקעת צין המוכרים והיפים שידע הנגב: ערוצי נחלים, שני רכסים ומכתש אחד.
שתהיה שנה טובה לכולנו...
צבעים במכתש
אז מה היה לנו...
התאספנו במוצאי חג שני בתחנה המרכזית ב"ש ומשם נסענו היישר לחניון הלילה באחד הערוצים של נחל רביבים, היורד מרכס חתירה (כביש ירוחם שדה בוקר).
למחרת בבוקר השכמנו קום והתחלנו לעלות עם הנחל לכיוון הרכס. בדרך פגשנו בורות מים ומטאמירים (כוכי מסתור), אכלנו ארוחת בוקר - לא לפני שפצחנו בסקר מפי אלדובי אודות "האדם המעניין ביותר שפגשת עד כה", שהפך במהרה ל"אדם הכי מוזר שפגשת עד כה". אחרי שהתאוששנו מסיפורים המשכנו לעלות עד שנגלה לפנינו מראהו המרהיב של המכתש הגדול. ירדנו לבטן המכתש, כשפנינו מועדות לכיוון המצוק הדרומי ולנחל עפרן, היורד מצידו השני של הרכס. הגענו לערוץ הנחל לקראת סוף היום, עקפנו באומץ את המפל התלול, חלפנו על פני גבעת מדור (הר משאר - זוכרים?) וקינחנו עם הגשם הראשון לעונה זו באזור... הגענו לחניון לילה עייפים אך מרוצים. שרנו, בישלנו - עד שנפלנו לשינה עמוקה.
יום חמישי
פתחנו את הבוקר עם צעידה לעבר אחד הגבים השווים בנגב - הלוא הוא גב זרחן. אכלנו ארוחת בוקר והמשכנו לטפס על רכס חצרה לכיוון הר רכב. על ההר התברר לנו כי השמועה אודות העלמות הרכב היא שקר וכזב, אם כי הרכב הוזז בצורה מחשידה!.
לא יכולנו שלא לשחזר את התמונה הניצחית של החנש"מ, כמובן עם שינויים קלים (מבטיחים להכניס את התמונה בהמשך). המשכנו על הרכס לכיוון נחל חלק, עימו ירדנו לחניון לילה בנחל צין.
בחניון חיכתה לנו הפתעה... ארוחה בשרית שלא הייתה מעודה בתולדות החנש"מ, הכל הודות להורים של ניצן שפינקו במרק חם, מוקפצים, מטפונות ועוגה, שהייתה אמורה לשמש כקינוח (אבל לא בחנש"מ). כאן המקום למסור להם המון תודה, בשם כולנו. אחרי הארוחה המפנקת ערכנו סדר סוכות, התלבטנו בסקר בנוגע לסדר העדיפויות בין בשר לשוקולד (המתוקים ניצחו) ונפלנו לשקי השינה שבעים ומרוצים.
יום שישי ואחרון
הזמן היה קצר והמלאכה מרובה. המטרה הייתה להגיע בבוקר אחד לשדה הבולבוסים, לעלות ולרדת מהר הצין ולקנח בשיחת סיכום. האירוע הסתיים כמעט בשלום.
ו... זהו!
טיול אחרון שלי אתכם, אין ספק שתחסרו לי
תמשיכו להחזיק את החוג כמו שרק אתם יודעים ושיהיה בהצלחה בהמשך
מי שהגיע...
כיבדו אותנו בנוכחותם: יהודה, שמואל, חפץ, אלדובי, רותם, זוהר, רועי, עידו, שקד, יהודית, אוהד, חווה, ניצן הרצי, אסתר ואורטל.
בוגרים: שטריקרון
אורחי הכבוד: איתן המדריך החדש ויובל, שאבטח אותנו בגבורה

תודה גדולה לכולכם
שלכם,
רותם

עידו - החלמה מהירה. תחזור אלינו כמה שיותר מהר...