פעילות קיץ 2003
מה היה לנו.
כמו בכל שנה פעילות הקיץ היתה מורכבת מכמה חלקים - שבוע עבודה, שבת וטיול. שבוע העבודה שלנו התמקד בחפירות ארכיאולוגיות ברמת הנדיב, שם ניסינו להציל מתהום הנשייה ארמון/מצודה/גל אבנים לא ברור מהתקופה ההרודיאנית. החפירות התנהלו תחת עינם הפקוחה של מספר ארכיאולוגים (שלשמחתנו לא עוסקים בעבודה עם נוער כמשלח ידם העיקרי) שלימדו אותנו שהכל תלוי בדרך ההסתכלות שלנו על הדברים ולא בהכרח במה שהם באמת (כדוגמת קיר 90 המפורסם...)
ואחרי שהזענו קצת...
כל יום פונקנו בטיולים והפתעות שגרמו לנו לגלות לתדהמתנו שיש חיים גם מחוץ לנגב - פירי אביאל, חוף קיסריה, עינות תמסח, הבריכה הידועה לשמצה של כפר גליקסון (לפחות היום כבר יש בוקסרים לכולם) ובקיצור - הרבה מים וירוק
מי בא (או יותר נכון - מי לא בא...)
השבוע התאפיין בנוכחות מצומצמת במיוחד של חניכי החוג- חלקם מסיבות מוצדקות (פולין) וחלקם פחות (זריית מלח על פצעיה של עינת שלא יכולה לנסוע לסיני).
מי שכן בא ונהנה - שולמית השלוחותית שהתמודדה באומץ עם ארכיאולוגים מרושעים, אבא יונתן, עמליה הסופרת, שטריקירון שריגש את כולנו עם הסרנדות לרישמן, ליאורה המנגנת, יעל המזמרת, אבידן הירושלמי, יובל ,רות ורותם - החדשים שלנו, חנוך וחגית שקפצו לביקור. צ'רלי אהוב ליבנו נותר בבית לבד.
ולמי שרוצה לראות עוד
תמונות נוספות משבוע העבודה