שבת פרידה מרישמן בנחושה
מפי חפץ...
יום חמישי
התכנסנו כולנו בערב יום חמישי והגענו לשליט הבלתי מעורער של עמק האלה הלוא הוא מצפה משואה.
מפגש והתארגנו לארוחת ערב שהייתה מספקת לכל הדעות, שירים אל תוך הלילה וכו'...
יום שישי
התעוררנו עם שחר (כן, כן מי היה מאמין) ויצאנו לעבר מערות מסתור כשבראשנו צועד לו איש המערות הנודע יאיר צורן. במהרה התחמם לו היום וכולנו צעדנו מזיעים, שמחנו לגלות את קרירות מחילות המסתור. סיירנו מעט בפנים (תוך דיון מעמיק על נחש שבלע בנאדם!) והתיישבנו לארוחת צהריים איכותית לצלו של עץ כביר. שבעים וכבדים המשכנו בדרכנו לעבר מערכת נוספת של מערות, שמשום מה התחבאה לנו...
לקח לנו ימבה של זמן עד שמצאנוה ולבסוף עלינו לנחושה.
שבת
התחלנו בסידורים לקראת שבת המלכה. מקלחות מאולתרות החל מצינור פירטי וכלה בביתו של יאיר. אט אט התקבצו החנש"מ מכל רחבי הארץ כשגולת הכותרת הייתה כמובן ריש וצ'ארלי שסוף סוף טרחו להגיע לשבת שכולה לכבודם.
כניסת שבת ותפילה בבית כנסת הסמוך. לאחר התפילה התייצבנו למלא את חובת היום! סעודת שבת... מלווה בצחוקים ובהעלאת זכרונות וכל מה שטומנת בחובה ארוחה חנש"מיסטית מצויה.
אח"כ החלה פעילות - שיר, הצגה וכן הבאת חפצים שמזכירים את רישמן (שדכן???). רישמן שריגש בהעלאת זכרונות וגם חלוקת המתנות ו... לילה טוב!

בוקר טוב! תפילת שחרית, סעודה דשנה ושאר דברים רגילים. אח"כ יציאה לסיור עם יאיר צורן לעבר מערות מספר. מיותר לציין שהטיול היה מלווה בצחוקים וכד'. שיחה הזויה עם אחד ממקימי המקום (מה? שכונה חדשה? אתה ודאי מתלוצץ! מזעזע...) סעודה שלישית, הבדלה ו... טים טם שנשמר מפאת מחסור במים חמים. עם הרגשת מתיקות בפה נפרדנו והלכנו איש איש לדרכו...


תודה רבה לערן רישמן על כל ההשקעה ובהצלחה בהמשך דרכו!!!
תודה רבה לידידנו חפץ על ההשקעה בכתיבת דף זה