טיולים שנתיים עם בי"ס שדה שדה-בוקר
מה אנחנו מציעים?
בי"ס שדה מציע מגוון של טיולים שנתיים לכל הגילאים, בשטח הבית שלנו. במשך השנים נצבר אצלנו ידע נרחב ונסיון בנושא טיולי בתי ספר באזור שדה בוקר, ואנו נשמח להציע לכם אפשרויות רבות לטיולים בכל הרמות. ניתן לקיים החל מטיולים קצרים - בני יום או אפילו כמה שעות, עד לטיולים בני חמישה ימים, עם כל האופציות באמצע. אז קראו עוד כדי לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
שטח הפעילות שלנו

 

אזור הבית הקרוב של בי"ס שדה:

  • בקעת צין על אתריה: עין עבדת, עין עקב, קבר וצריף בן גוריון, הר צרור ונחל צרור, הר קטום ובורות חצץ, העיר האבודה, נחל קרקש, נחל חווארים;
  • מכתשי צפון מזרח הנגב והרכסים: מכתש קטן, מכתש גדול, נחל חתירה, נחל ימין, נחל גוב, סנפיר גדול וקטן, נחל עפרן;
  • מכתש רמון ומזרח הרמון: המנסרה, פרסת נקרות, הר ארדון; 
  • ערי הנבטים הקדומות: עבדת, שבטה, ממשית;
  • ועוד אתרים רבים שנמצאים בטווח הקרוב לבי"ס. 
לינה
למעוניינים בלינה בחדרים בבי"ס שדה יש אכסנייה גדולה המכילה 273 מיטות, וכן בית הארחה "בית המבורג" ברמה גבוהה, בו יש 20 חדרים נוספים.

לבתי ספר המעוניינים בלינת שטח יש מגוון אפשרויות של לינה בחניונים באזור, בהם ניתן לישון באוהלים ושקי שינה.

למידע נוסף על האירוח בבית ספר שדה
הדרכה
בבי"ס שדה צוות מדריכים מיומן המורכב ממדריכים בוגרים, מורות חיילות ומתנדבים בשנת שירות. הכשרת המדריכים כוללת קורס מתמשך בן 4 חודשים המתמקד ברכישת ידע בנושאי הכרת ואהבת הארץ והאזור, וכן הכרה והתנסות במיומנויות הדרכה שונות. בנוסף, במהלך השנה עובר הצוות השתלמויות והכנות כדי לשפר את רמת ההדרכה כל הזמן. בצוות ההדרכה יש רוח צעירה שמקלה עליו את הגישה לנוער ולילדים, בצורה מקצועית ונוחה.

כל הצוות עבר קורס ע"ר, והמדריכים מכירים את האזור היטב.

תכנון הטיול
אנו נשמח לכל פנייה מצדכם, ונעזור לכם לבחור את המסלול שיתאים לכיתה ולקבוצה ברמה המיטבית. ביכולתנו להוציא טיולים נודדים בני מספר ימים כמו גם טיולי אכסנייה קצרים יותר, לפי התאמה.
צרו קשר איתנו עוד היום!